Sprzedaż turbosprężarek

Jesteśmy firmą realizującą usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek w sposób fachowy. Na stanie posiadamy prawie tysiąc gotowych turbosprężarek po regeneracji, które posiadają parametry porównywalne do nowych urządzeń tego typu. W celu przyspieszenia całego procesu oferujemy zamianę zużytego sprzętu na zregenerowany przy dopłacie ze strony klienta. Dzięki temu zamawiający nie musi długo czekać na swoje urządzenie, a my możemy pracować w sposób spokojny i dokładny.

Proces sprzedaży jest bardzo prosty i nastawiony na komfort dla klienta. Zamówienie można składać za pośrednictwem poczty e-mail, drogą sms-ową lub telefoniczną. Wyślemy kuriera ze sprzętem, a klient dokona płatności za pobraniem. Kurierowi można od razu oddać starą turbosprężarkę lub można ją do nas wysłać po kilku dniach.

Zapewniamy przystępne ceny urządzeń sięgające poziomu około 700 zł (pod warunkiem oddania zużytej turbosprężarki przez zamawiającego). Dzięki obsłudze wysyłkowej, nasza oferta jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych klientów z całej Polski. Warto też dodać, że wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki są doprowadzane do stanu używalności przy wykorzystaniu wyłącznie najlepszych komponentów.

Zadzwoń do nas