Cennik

Jeśli chodzi o warunki cenowe to stawki na rynku związane z naprawą i regeneracją turbosprężarki zaczynają się od 500 zł. Są to standardowe ceny uczciwej naprawy charakteryzującej się skutecznością oraz wysoką jakością. Jeśli jakiś usługodawca lub sprzedawca regenerowanych turbosprężarek zaproponował niższą cenę to najprawdopodobniej sprzedaje on element, do regeneracji którego nie użyto najlepszych części tylko chińskich zamienników lub jest to tylko częściowo zregenerowana turbosprężarka. Żywotność i jakość takiej turbosprężarki nie stoi więc na najwyższym poziomie i może się okazać, że konieczne będą dalsze naprawy lub usługi serwisowe, więc koszt w rzeczywistości będzie wyższy niż planowany.

Nie tylko świadczymy usługi obejmujące naprawę i regenerację, ale posiadamy na stanie około tysiąca zregenerowanych turbosprężarek. Dzięki temu klient może zaoszczędzić sporo czasu. W większości przypadków cena zregenerowanej turbosprężarki to około 700 zł pod warunkiem, że klient odda nam swoją uszkodzoną lub zużytą turbosprężarkę.

Zamówienia można składać drogą e-mail, przez sms lub telefonicznie. Wysyłamy do klienta kuriera z płatnością za pobraniem. Starą turbosprężarkę należy oddać kurierowi lub odesłać do nas za kilka dni. Zapewniamy roczną gwarancję na każdą oferowaną przez nas turbosprężarkę. W procesie regeneracji korzystamy z części zalecanych do regeneracji danego modelu.

Zadzwoń do nas

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się