Kilka słów o firmie

Nasza firma to zespół specjalistów oferujących usługi z zakresu regeneracji i naprawy turbosprężarek pochodzących od różnych producentów. Specjalizujemy się w demontażu, naprawie i wymianie elementów, diagnostyce oraz przeprowadzaniu fachowych testów potwierdzających wydajność i niezawodność turbosprężarek.

Podstawową usługą realizowaną przez naszą pracownię jest regeneracja turbosprężarek, które po prostu zużyły się w wyniku długotrwałego albo bardzo intensywnego użytkowania. W przypadku takiego zużycia lub drobnej usterki pojazd może stracić swoją dynamikę i przyspieszenie. Na szczęście nasza pomoc sprawi, że turbosprężarka będzie działać jak nowa przez długi czas.

Oprócz standardowych usług, oferujemy fachową naprawę bardziej skomplikowanych usterek. W takim przypadku potrzebujemy trochę więcej czasu na zdiagnozowanie problemu oraz przeprowadzenie odpowiednich napraw.

Posiadamy również sprzęt pozwalający nam na skuteczną i szybką diagnostykę przyczyn pogorszenia jakości turbosprężarki. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu możemy skutecznie testować turbosprężarkę po przeprowadzonej naprawie lub regeneracji. Dzięki temu do klienta trafia element, który będzie spełniać jego oczekiwania.

Zapraszamy firmy transportowe, warsztaty samochodowe, autoryzowane serwisy, a także inne firmy oraz klientów indywidualnych do skorzystania z naszej oferty.

Zadzwoń do nas

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się