12 miesięczna gwarancja na regenerowaną turbosprężarkę.

Nasza firma gwarantuje realizację usług na najwyższym poziomie. Na wszystkie sprzedawane i regenerowane przez nas turbosprężarki udzielamy rocznej gwarancji. Korzystamy wyłącznie z nowych komponentów pochodzących od znanych i renomowanych firm. Nie są to chińskie zamienniki niskiej jakości, więc można mieć pewność, że turbosprężarka po regeneracji będzie działać niezawodnie przez długi czas oraz w przypadku intensywnego użytkowania.

Oczywiście korzystamy z najlepszego sprzętu oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, dlatego mamy pewność, że każda turbosprężarka oddawana w ręce klienta spełni nawet bardzo wygórowane i rygorystyczne wymagania dotyczące jakości czy też trwałości.

Warto jednak pamiętać, że gwarancja uwzględnia ewentualne wady będące winą naszej firmy. Nie oferujemy wymiany sprzętu lub zwrotu kosztów w przypadku celowego i świadomego zniszczenia turbiny, nieprzestrzegania zasad eksploatacji i serwisowania, rażącej niedbałości oraz innych błędów ze strony użytkownika urządzenia. W takim przypadku gwarancja przepada, a turbosprężarkę klient musi wymienić lub zregenerować na własny koszt.