12 miesięczna gwarancja na regenerowaną turbosprężarkę.

Nasza firma gwarantuje realizację usług na najwyższym poziomie. Na wszystkie sprzedawane i regenerowane przez nas turbosprężarki udzielamy rocznej gwarancji. Korzystamy wyłącznie z nowych komponentów pochodzących od znanych i renomowanych firm. Nie są to chińskie zamienniki niskiej jakości, więc można mieć pewność, że turbosprężarka po regeneracji będzie działać niezawodnie przez długi czas oraz w przypadku intensywnego użytkowania.

Oczywiście korzystamy z najlepszego sprzętu oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, dlatego mamy pewność, że każda turbosprężarka oddawana w ręce klienta spełni nawet bardzo wygórowane i rygorystyczne wymagania dotyczące jakości czy też trwałości.

Warto jednak pamiętać, że gwarancja uwzględnia ewentualne wady będące winą naszej firmy. Nie oferujemy wymiany sprzętu lub zwrotu kosztów w przypadku celowego i świadomego zniszczenia turbiny, nieprzestrzegania zasad eksploatacji i serwisowania, rażącej niedbałości oraz innych błędów ze strony użytkownika urządzenia. W takim przypadku gwarancja przepada, a turbosprężarkę klient musi wymienić lub zregenerować na własny koszt.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się